Nauczyciele i specjaliści

Nasze przedszkole posiada wyspecjalizowaną kadrę, zapewniającą stałą i profesjonalną opiekę Twojemu dziecku.

KIEROWNICTWO

mgr Jolanta Przywitowska

Dyrektor

nauczyciel przedszkolny, polonista. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prywatnie – mężatka, matka trójki wspaniałych dzieci. Miłośniczka dobrych książek, ogrodów i podróży. Motto życiowe: nie ma rzeczy niemożliwych. W mojej pracy zawodowej i w życiu najważniejszy jest dla mnie Człowiek: mały i duży. Każdy zasługuje na miłość, dobro, uwagę i rozwój. Każdy i w każdym wieku.

mgr Bartosz Nowak

Dyrektor Administracyjno - Finansowy

Ekonomista, finansista, menadżer, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Rodowity Bydgoszczanin, od 12 lat mieszkaniec Murowańca. Prywatnie – żonaty, ojciec dwójki dzieci. Miłośnik podróży.

mgr Magdalena Adamska

Kierownik Administracyjny

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii  Ekonomicznej w Poznaniu. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe wspiera procesy administracyjne w przedszkolu. Jej wiedza i pomysły wykorzystywane są podczas tworzenia nowych rozwiązań. W Koronie prowadzi biuro. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, w wolnym czasie rozwija pasje  swojej rodziny do kultury i sportu.

mgr Elżbieta Nowak

Kierownik ds. pedagogicznych

Ogromne doświadczenie pozwala jej działać we wszystkich sferach jednocześnie. Niemal 40 lat temu trafiła do przedszkola przez przypadek i tak się zakochała w tej pracy, że nie może bez niej żyć. Twierdzi, że nic nie dzieje się przypadkiem i wszystko jest po coś.
To geniusz kreatywności! Czerpie z życia pełnymi garściami, pracuje po nocach, bo lubi. Kocha ludzi, uwielbia z nimi rozmawiać, patrzeć jak się rozwijają.
Jej mocne strony: mistrzyni budowania pozytywnych relacji. Dobra, skuteczna komunikacja to podstawa jej działania.
Pielęgnuje rytuały: najważniejszy z nich – poranna kawa i rozmowa z mężem😊i koniecznie kino z każdym z Wnuków osobno😊

Śp. mgr Barbara Fac

Dyrektor ds pedagogicznych, wychowawca Zerówki

NAUCZYCIELE I SPECJALIŚCI

mgr Krystyna Żubka

Nauczyciel wychowawca

Nauczyciel mianowany, oligofrenopedagog.
Marzycielka i artystyczna dusza. Moją pasją jest praca z dziećmi, która daje mi mnóstwo satysfakcji i nieustannie przynosi nowe doświadczenia. Bardzo ważne jest dla mnie, by dzieci czuły się kochane, bezpieczne i radosne. Prywatnie żona, matka dwóch synów. Ceni sobie czas spędzony z rodziną, uwielbia podróże.

mgr Patrycja Nowakowska

Nauczyciel wychowawca, terapeuta Integracji Sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy, nauczyciel języka angielskiego, oligofrenopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W swojej czteroletniej pracy wykorzystuję m.in. elementy integracji sensorycznej, metodę Knillów, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Praca z dziećmi jest moją inspiracją do działania. Miłośniczka podróży, czytania, pasjonatka biegania:)

mgr Marta Kaczmarek

Nauczyciel wychowawca

Nauczyciel kontraktowy, oligofernopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukochana Pani maluchów. Specjalistka od prac plastycznych – przedszkolna artystka:) Kontakt z dziećmi daje mi wiele radości i napawa optymizmem, pozwala na innowacyjność oraz własny rozwój. Prywatnie szczęśliwa posiadaczka labradorki, kinomanka, fascynatka polskich gór, kocha jazdę na rolkach, czasem bez wzajemności:)

Weronika Kiełczewska

Nauczyciel wychowawca

Nauczyciel kontraktowy. Pasjonatka zdobywania wiedzy i umiejetności, nie boi sie wyzwań, stworzona do pracy z małymi dziećmi. Życiowe motto: wspieranie i towarzyszenie dziecku w jego rozwoju i doświadczaniu świata w atmosferze radości i ciepła. Prywatnie szczęśliwa narzeczona:)

mgr Róża Ginter

Nauczyciel, logopeda

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 

W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do dzieci. „Ich uśmiech jest dla mnie odzwierciedleniem sukcesu”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama – dwóch pełnych energii i charyzmy przedszkolaków. 

Miłośniczka podróży i spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

mgr Aleksandra Lis

Nauczyciel

Absolwentka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Obecnie studentka pedagogiki specjalnej. 

Prywatnie żona i matka. Miłośniczka wypieków. 

Motto życiowe: trudny czas często prowadzi do najpiękniejszych chwil naszego życia. Nie trać wiary. 

mgr Hanna Tucholska

Nauczyciel wychowawca, oligofrenopedagog

Nauczyciel kontraktowy, absolwentka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z diagnozą pedagogiczną w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy.

Praca w przedszkolu i czas spędzony z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Ich uśmiechnięte buzie potrafią przynieść radość nawet w trudnych chwilach. Rozwój i uśmiech małego człowieka jest dla mnie najważniejszym dobrem.

Prywatnie – szczęśliwa i spełniona mężatka oraz mama wymarzonej córeczki.

mgr Natalia Sobkowiak

Nauczyciel, tyflopedagog, surdopedagog

Nauczyciel kontraktowy, terapeuta behawioralny, surdo i tyflopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonatka pracy z dziećmi z dysfunkcjami. Nic co napotyka na swojej drodze nie jest dla niej przeszkodą.

Prywatnie – szczęśliwa żona i matka:). Miłośniczka psów i Chorwacji.

mgr Karolina Michalak

Nauczyciel

Nauczyciel kontraktowy, specjalistka od gimnastyki korekcyjnej. Absolwentka wychowania fizycznego i edukacji przedszkolnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prywatnie – mężatka, mama, właścicielka mądrego goldena retriwera. Miłośniczka psów i dalekich egzotycznych podróży. Najbardziej uśmiechnięta Pani w przedszkolu:)

mgr Marlena Redyk Wyszyńska

Pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej

W pracy kieruje się słowami J. Korczak „„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Pasjonatka domowego ogródka, współzałożycielka Centrum Si-iS, zakochana w Grecji.

mgr Paulina Gierszewska Pingot

Psycholog

ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany, pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej.

mgr Anna Kosińska

Fizjoterapeuta, oligofrenopedagog

Absolwentka Colegium Medicum w Bydgoszczy. Specjalistka NDT – Bobath, PNF oraz masażu Shantala. Pasjonatka w swojej dziedzinie. Miłośniczka dzieci w każdym wieku. Pracę z najsłabszymi zamienia w zabawę, która jest jednocześnie jej hobby. Prywatnie- mężatka, matka.

mgr Izabela Więch-Kowalska

Oligofrenopedagog, terapeuta behawioralny.

Absolwentka pedagogiki, oligofrenopedagogiki. Od wielu lat zajmuję się terapią dzieci i młodzieży z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi dysfunkcjami. Specjalistka od VB-MAPP, komunikacji alternatywnej, Pecs, Makaton. Prywatnie matka dwójki dzieci. Pasjonatka wspinaczki sportowej.

KADRA WSPIERAJĄCA

mgr Magdalena Maliszewska

Nauczyciel wspierający, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla mnie nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Młoda żona i mama:). Obecnie na urlopie macierzyńskim.

mgr Justyna Łoboda

Nauczyciel wspierający

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prywatnie – mężatka, matka dwójki synów. Spokojna, opanowana, nikt jeszcze nie widzial jej zdenerwowanej:)

Miłośniczka książek i pieszych wycieczek.

mgr Urszula Dynowiak

Nauczyciel wspierający

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 

Życiowe motto: Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego się pragnie. 

Prywatnie żona i dumna mama cudownej córeczki. Pasjonatka zajęć sensoplastycznych,  motoryzacji oraz podróży i literatury skandynawskiej. 

Katarzyna Rotecka

Pomoc nauczyciela

Pogodna, wesoła, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Prywatnie żona i matka trójki dzieci.

To dzięki niej dzieci z uśmiechem wchodzą do przedszkola.

Wiktoria Liniewska

Pomoc nauczyciela

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Specjalistka od małych dzieci. To uśmiech brzdąca sprawia, że utwierdza się w przekonaniu o dobrze nakreślonym celu: trosce o prawidłowy rozwój dziecka. 
W wolnym czasie uwielbia czytać książki i słuchać muzyki. Pokonuje kilometry na basenie i na spacerach w towarzystwie swojego psa.

OPIEKUNOWIE

mgr Weronika Blank

Starszy opiekun w żłobku

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Uwielbia wspierać i obdarzać zaufaniem każde dziecko. „Ich radość jest dla mnie największą satysfakcją”.

Pasjonatka dietetyki, makramy i podróży. Uwielbia czytać książki.

Anna Schewe

Opiekun w Żłobku

Pogodna, wesoła, kocha ludzi. Spełnia się w pracy z dziećmi. Uwielbia zaplatać warkoczyki, rysować. Potrafi stworzyć coś z niczego. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch córek. Swoje życie zawodowe i rodzinne potrafi połączyć z jeszcze jedną pasją: miłością do psów. Jest dyplomowanym kynoterapeutą, właścicielką  golden retrievera. 

mgr Sara Kaszubowska

Opiekun w żłobku, nauczyciel

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji a ich uśmiech wynagradza napotkane trudności.

Prywatnie szczęśliwa mężatka, miłośniczka jazdy na rowerze, podróży i gier planszowych.

Arleta Giża Wasielewska

Opiekun w Żłobku

ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Optymistka, czasami niepoprawna. Szalona mimo wieku. Woda to nie jej żywioł. Uwielbia góry, uwielbia wędrówki po nich, jeździć na nartach, fotografować je. Ze swoich podróży tworzy namiętnie fotoksiążki. Jest zakręcona na punkcie dzieci. Jej osobiste dostaną w wyprawce oprawione w księgi swoje szkolne zeszyty, pierwsze rysunki i walizki z pierwszymi śpiochami, butami i grzechotkami. Praca w żłobku to spełnienie jej marzeń. 
Jej mocne strony: OPTYMIZM TOTALNY. Zaraża serdecznym uśmiechem każdego kto przejdzie obok niej, nie gromadzi złych emocji, bo nie ma na nie czasu:) 
Bardzo ceni sobie prywatność, Rodzina jest dla niej najważniejsza. Robert mąż – Anioł  pokornie znosi wszystkie szaleństwa, a trójka dorosłych już Dzieci sprawia, że jej życie to pasmo spełniających się marzeń. Może tylko Monty rodem z Australii wie o co w tym wszystkich chodzi😊 Choć to nie do wiary to niebawem zostanie Babcią!

OBSŁUGA

Łucja Falowska

Szefowa kuchni 🙂

Specjalista od zdrowych deserów, Geslerowa w Koronie 🙂 trudno za nią nadążyć, zauważy każdy pyłek:), życiowa optymistka. Lubi nowe wyzwania. Dbanie o innych jest jej priorytetem. Uwielbia tworzyć w kuchni i na papierze. Nie lubi nudy:)  

Renata Zabłocka

Pomoc kucharza

Tarzan w spódnicy…a dokładnie w fartuchu…nie lubi nudy, dlatego uwielbia gotować, bo w garnkach ciągle coś się zmiania. Piecze przepyszne ciasta. Tworzy dekoracje na różne okazje. Lubi porządek. Nie boi sie wyzwań, odpoczywa też w ruchu, najlepiej w lesie na grzybobraniu:)

Anna Kotlarek

Pracownik kuchni

Maniaczka zdrowego żywienia, specjalistka od wypieków. Prywatnie szczęśliwa żona, matka dwóch córek, miłośniczka kwiatów, ogrodu i porządków.

Iwona Michta

Specjalista utrzymania czystości

Zakręcona optymistka życiowa. Żaden paproch nie ujdzie jej uwadze. Przechodząc korytarzem sprawia, że „koty” stają na baczność,  a kurz sam sie rzuca na szmatkę. Swoją aparycją i poczuciem humoru potrafi zburzyć najtwardsze skały. 
Jej mocne strony: pracowita, doskonale zorganizowana i niepoprawna optymistka i geniusz oszczędzania. 
Prywatnie zakochana po uszy w Tatrach matka dwóch dorastających synów. W piątek pakuje walizkę i po 6ciu godzinach za kółkiem siedzi z herbatą pod kocem na tarasie drewnianego domu patrząc na góry. Wie, że marzenia są po to, żeby je spełniać

Barbara Rakoczy

Specjalista od śniadań

Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Ale mówią tak Ci, którzy nie znają Basi. Ona naprawdę jest niezastąpiona. I w jej przypadku metryka nie ma najmniejszego znaczenia. Znacie Elastynę z bajki „Iniemamocni”? To jest właśnie Basia!
Jej mocne strony: doskonała organizacja pracy, maksimum szybkości i dokładności, a do tego szczypta …a może nawet cały garnek ….różnobarwnej serdeczności. Ale największy Jej atut to wielozadaniowość. Nie ma zadania, z którym Basia by sobie nie poradziła. Tytan pracy, UWAŻAJ! Bo zanim się obejrzysz zrobi też przypadkiem Twoją robotę:)
Prywatnie kochająca, współczująca Żona, szczęśliwa i zatroskana Matka oraz przeszczęśliwa Babcia trójki wnucząt.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wyślij do nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe!