O NAS

W Przedszkolu Publicznym KORONA w Murowańcu dzieci uczą się samodzielności oraz odpowiedzialności za siebie i swoje otoczenie. Nie są we wszystkim wyręczane, same nakrywają do stołu i przygotowują część posiłków od najmłodszych lat. Dla dzieci to nic trudnego, to my, dorośli, ograniczamy możliwości dzieci brakiem wiary w to, że podołają.

Nasi pedagodzy wspierają je na drodze do osiągnięcia samodzielności. Przedszkolaki uczą się same ubierać, nalewać sobie wody czy sprzątać po posiłku. Nasi nauczyciele to kreatywni pedagodzy, posiadający wysokie kwalifikacje, doświadczenie, zaangażowanie oraz pasję nauczania. Swoją pracę opierają na dialogu z rodzicami, którzy pełnią bardzo ważną rolę w codziennym życiu naszej instytucji.

W przedszkolu powoli wprowadzamy dzieci w świat liter, cyfr i dźwięków. Już od pierwszych dni w przedszkolu pragniemy aby dziecko zapoznało się z wyglądem swojego imienia, nie bało się eksperymentować, sprawdzać i głośno wyrażać swoich uczuć i emocji.

Nasza placówka jest przedszkolem integracyjnym. Dzieciom z opinią o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego zapewniamy opiekę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb (terapia psychologiczna, pedagogiczna, behawioralna, logopedyczna, SI, fizykoterapia, itd.) dbając jednocześnie aby w pełni brały udział w życiu przedszkolnym.

Jesteśmy młodą, prężną placówką stworzoną po to, by służyć Dzieciom i Rodzinie Małego Dziecka. Jesteśmy otwarci na nowoczesne rozwiązania i chętni do współpracy z Państwem. Nasze przedszkole jest przemyślane jako placówka bezpieczna, nowoczesna i atrakcyjna dla Państwa pod wieloma względami.

Realizujemy Wczesne Wspomaganie Rozwoju. Zapraszamy do kontaktu rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami. Posiadamy bogatą ofertę terapeutyczną. Dysponujemy lokalami wyposażonymi w sprzęty specjalistyczne, m.in.: do terapii integracji sensorycznej, behawioralnej, logopedycznej, rehabilitacji.

Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, popołudniowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in.: gimnastyka, pilates, aerial joga, język angielski, balet, zajęcia taneczne, sportowe, plastyczne i inne.

Serdecznie Zapraszamy

781 81 81 22