GRUPA BIAŁA

Biali, bo biała jest kartka jeszcze niezapisana, na której dopiero stawia się litery, jak pierwsze kroki. Państwa Dzieci to Książki, w których tekst napisze życie, my tylko jesteśmy małym przecinkiem w tym tekście. Jednak bardzo ważnym. Ważne jest, by Dzieci – Autorzy tych książek mieli warunki, by stać się piękną, wartościową, długą powieścią, którą czyta się z zapartym tchem. Pod naszym czujnym okiem ten proces będzie przebiegał prawidłowo.

Grupa Biała to grupa nieco starszych dzieci 4-letnich. Dziecko w tej grupie powinno kontaktować się werbalnie i musi być odpieluchowane.

Pamiętajcie Państwo, że żadne z naszych dzieci nie musi czegoś umieć na siłę i nie musi być na siłę szczęśliwe. Chcemy by naturalnie czuło się u nas dobrze i bezpiecznie. Uśmiech pojawi się sam po okresie adaptacji. Dajcie Państwo szansę sobie, nam i swojemu dziecku.

Dziecko w tej grupie potrzebuje do przedszkola:

  1. Ubrania na zmianę: majtki, getry, bluzkę, bluzę – ubrania w worki – wszystko podpisane
  2. Przybory higieniczne: szczoteczkę do zębów (koniecznie z zamknięciem) podpisaną i pastę
  3. Kapcie – podpisane 
  4. Pogodnego Rodzica, który nie powinien mieć wyrzutów sumienia, że zostawia dziecko w przedszkolu oraz który swoim zachowaniem (pogodnym, spokojnym i pełnym zrozumienia) powinien dziecku pomóc.

Prowadząca Białych:
mgr Hanna Tucholska

telefon do Nauczycieli: 607 500 042