Nauczyciele i specjaliści

Nasze przedszkole posiada wyspecjalizowaną kadrę, zapewniającą stałą i profesjonalną opiekę Twojemu dziecku.

mgr Jolanta Przywitowska

Dyrektor

nauczyciel przedszkolny, polonista. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prywatnie – mężatka, matka trójki wspaniałych dzieci. Miłośniczka dobrych książek, ogrodów i podróży. Motto życiowe: nie ma rzeczy niemożliwych. W mojej pracy zawodowej i w życiu najważniejszy jest dla mnie Człowiek: mały i duży. Każdy zasługuje na miłość, dobro, uwagę i rozwój. Każdy i w każdym wieku.

mgr Bartosz Nowak

Dyrektor Administracyjno - Finansowy

Ekonomista, finansista, menadżer, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Rodowity Bydgoszczanin, od 12 lat mieszkaniec Murowańca. Prywatnie – żonaty, ojciec dwójki dzieci. Miłośnik podróży.

mgr Barbara Fac

Dyrektor ds pedagogicznych, wychowawca Zerówki

Nauczyciel mianowany, wychowawca grupy, muzyk, oligofrenopedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Specjalistka od rzeczy niemożliwych. Praca z dziećmi daje jej wiele energii i satysfakcji, która pozwala z uśmiechem przeżywać kolejne dni. Prywatnie mężatka, matka dwójki synów. Pasjonatka życia i motorów:), pożeraczka książek.

mgr Magdalena Adamska

Kierownik Administracyjny

Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii  Ekonomicznej w Poznaniu. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie zawodowe wspiera procesy administracyjne w przedszkolu. Jej wiedza i pomysły wykorzystywane są podczas tworzenia nowych rozwiązań. W Koronie prowadzi biuro. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci, w wolnym czasie rozwija pasje  swojej rodziny do kultury i sportu.

mgr Patrycja Nowakowska

Wychowawca grupy Kolorowej, terapeuta Integracji Sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy, nauczyciel języka angielskiego, oligofrenopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W swojej czteroletniej pracy wykorzystuję m.in. elementy integracji sensorycznej, metodę Knillów, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Praca z dziećmi jest moją inspiracją do działania. Miłośniczka podróży, czytania, pasjonatka biegania:)

mgr Marta Kaczmarek

Wychowawca grupy Niebieskiej

Nauczyciel kontraktowy, oligofernopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukochana Pani maluchów. Specjalistka od prac plastycznych – przedszkolna artystka:) Kontakt z dziećmi daje mi wiele radości i napawa optymizmem, pozwala na innowacyjność oraz własny rozwój. Prywatnie szczęśliwa posiadaczka labradorki, kinomanka, fascynatka polskich gór, kocha jazdę na rolkach, czasem bez wzajemności:)

mgr Natalia Sobkowiak

Nauczyciel Zerówki i nauczyciel wspierający

Nauczyciel kontraktowy, terapeuta behawioralny, surdo i tyflopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonatka pracy z dziećmi z dysfunkcjami. Nic co napotyka na swojej drodze nie jest dla niej przeszkodą.

Prywatnie – szczęśliwa żona:). Miłośniczka psów i Chorwacji.

mgr Krystyna Żubka

Wychowawca grupy Zielonej

Nauczyciel mianowany, oligofrenopedagog.
Marzycielka i artystyczna dusza. Moją pasją jest praca z dziećmi, która daje mi mnóstwo satysfakcji i nieustannie przynosi nowe doświadczenia. Bardzo ważne jest dla mnie, by dzieci czuły się kochane, bezpieczne i radosne. Prywatnie żona, matka dwóch synów. Ceni sobie czas spędzony z rodziną, uwielbia podróże.

mgr Karolina Michalak

Nauczyciel

Nauczyciel kontraktowy, specjalistka od gimnastyki korekcyjnej. Absolwentka wychowania fizycznego i edukacji przedszkolnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prywatnie – mężatka, właścicielka mądrego goldena retriwera. Miłośniczka psów i dalekich egzotycznych podróży. Najbardziej uśmiechnięta Pani w przedszkolu:)

Weronika Kiełczewska

Opiekun w żłobku, nauczyciel

Pasjonatka zdobywania wiedzy i umiejetności, nie boi sie wyzwań, stworzona do pracy z małymi dziećmi. Życiowe motto: wspieranie i towarzyszenie dziecku w jego rozwoju i doświadczaniu świata w atmosferze radości i ciepła. Prywatnie szczęśliwa narzeczona:)

mgr Róża Ginter

Nauczyciel, logopeda

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 

W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do dzieci. „Ich uśmiech jest dla mnie odzwierciedleniem sukcesu”. Prywatnie szczęśliwa żona i mama – dwóch pełnych energii i charyzmy przedszkolaków. 

Miłośniczka podróży i spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

mgr Aleksandra Lis

Nauczyciel

Absolwentka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Obecnie studentka pedagogiki specjalnej. 

Prywatnie żona i matka. Miłośniczka wypieków. 

Motto życiowe: trudny czas często prowadzi do najpiękniejszych chwil naszego życia. Nie trać wiary. 

mgr Magdalena Maliszewska

Nauczyciel wspierający, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla mnie nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Młoda żona i mama:). Obecnie na urlopie macierzyńskim.

mgr Justyna Łoboda

Nauczyciel wspierający

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prywatnie – mężatka, matka dwójki synów. Spokojna, opanowana, nikt jeszcze nie widzial jej zdenerwowanej:)

Miłośniczka książek i pieszych wycieczek.

mgr Sara Kaszubowska

Opiekun w żłobku, nauczyciel

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji a ich uśmiech wynagradza napotkane trudności.

Prywatnie szczęśliwa mężatka, miłośniczka jazdy na rowerze, podróży i gier planszowych.

mgr Urszula Dynowiak

Nauczyciel wspierający

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. 

Życiowe motto: Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego się pragnie. 

Prywatnie żona i dumna mama cudownej córeczki. Pasjonatka zajęć sensoplastycznych,  motoryzacji oraz podróży i literatury skandynawskiej. 

Katarzyna Rotecka

Cień dziecka z niepełnosprawnością

Pogodna, wesoła, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 

Prywatnie żona i matka trójki dzieci. 

To dzięki niej dzieci z uśmiechem wchodzą do przedszkola. 

mgr Dorota Błażejczyk

Opiekun w żłobku

Magister Inżynier Ochrony Środowiska

Prywatnie żona, matka dwojga dzieci. Mistrz cierpliwości i opanowania. Z urodzenia optymistka. Dewiza życiowa: silniejszy jest ten kto się uśmiecha, a nie ten kto się wścieka:)

mgr Weronika Blank

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Uwielbia wspierać i obdarzać zaufaniem każde dziecko. „Ich radość jest dla mnie największą satysfakcją”. 

Pasjonatka dietetyki, makramy i podróży. Uwielbia czytać książki.

Sylwia Woźniak

Opiekun w żłobku

Urodzona optymistka. Miłośniczka czytania i podróży. Prywatnie żona i matka trzech córek. Ostatnio zafascynowana grą na ukulele.

mgr Marlena Redyk Wyszyńska

Pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej

W pracy kieruje się słowami J. Korczak „„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Pasjonatka domowego ogródka, współzałożycielka Centrum Si-iS, zakochana w Grecji.

mgr Dorota Lemke

Naurologopeda, nauczyciel mianowany

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonatka pracy, zwłaszcza z dziećmi z różnymi trudnościami rozwojowymi. Prywatnie- matka dwójki dzieci, miłośniczka historii.

mgr Anna Kosińska

Fizjoterapeuta, oligofrenopedagog

Absolwentka Colegium Medicum w Bydgoszczy. Specjalistka NDT – Bobath, PNF oraz masażu Shantala. Pasjonatka w swojej dziedzinie. Miłośniczka dzieci w każdym wieku. Pracę z najsłabszymi zamienia w zabawę, która jest jednocześnie jej hobby. Prywatnie- mężatka, matka.

mgr Izabela Więch-Kowalska

Oligofrenopedagog, terapeuta behawioralny.

Absolwentka pedagogiki, oligofrenopedagogiki. Od wielu lat zajmuję się terapią dzieci i młodzieży z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi dysfunkcjami. Specjalistka od VB-MAPP, komunikacji alternatywnej, Pecs, Makaton. Prywatnie matka dwójki dzieci. Pasjonatka wspinaczki sportowej.

mgr Paulina Gierszewska Pingot

Psycholog

ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany, pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Łucja Falowska

Szefowa kuchni 🙂

Specjalista od zdrowych deserów, Geslerowa w Koronie 🙂 trudno za nią nadążyć, zauważy każdy pyłek:), życiowa optymistka. Lubi nowe wyzwania. Dbanie o innych jest jej priorytetem. Uwielbia tworzyć w kuchni i na papierze. Nie lubi nudy:)  

Renata Zabłocka

Pomoc kucharza

Tarzan w spódnicy…a dokładnie w fartuchu…nie lubi nudy, dlatego uwielbia gotować, bo w garnkach ciągle coś się zmiania. Piecze przepyszne ciasta. Tworzy dekoracje na różne okazje. Lubi porządek. Nie boi sie wyzwań, odpoczywa też w ruchu, najlepiej w lesie na grzybobraniu:)

Anna Kotlarek

Pracownik kuchni

Maniaczka zdrowego żywienia, specjalistka od wypieków. Prywatnie szczęśliwa żona, matka dwóch córek, miłośniczka kwiatów, ogrodu i porządków.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wyślij do nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe!