Nauczyciele i specjaliści

Nasze przedszkole posiada wyspecjalizowaną kadrę, zapewniającą stałą i profesjonalną opiekę Twojemu dziecku.

mgr Jolanta Przywitowska

Dyrektor

nauczyciel przedszkolny, polonista. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prywatnie – mężatka, matka dwójki wspaniałych dzieci. Miłośniczka dobrych książek, ogrodów i podróży. Motto życiowe: nie ma rzeczy niemożliwych. W mojej pracy zawodowej i w życiu najważniejszy jest dla mnie Człowiek: mały i duży. Każdy zasługuje na miłość, dobro, uwagę i rozwój. Każdy i w każdym wieku.

mgr Bartosz Nowak

Dyrektor Administracyjno - Finansowy

Ekonomista, finansista, menadżer, Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Rodowity Bydgoszczanin, od 12 lat mieszkaniec Murowańca. Prywatnie – żonaty, ojciec dwójki dzieci. Miłośnik podróży.

mgr Barbara Fac

Wicedyrektor ds pedagogicznych, wychowawca grupy Kolorowej

Nauczyciel mianowany, wychowawca grupy, muzyk, oligofrenopedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Specjalistka od rzeczy niemożliwych. Praca z dziećmi daje jej wiele energii i satysfakcji, która pozwala z uśmiechem przeżywać kolejne dni. Prywatnie mężatka, matka dwójki synów. Pasjonatka życia i motorów:), pożeraczka książek.

mgr Patrycja Nowakowska

Wychowawca grupy Niebieskiej, terapeuta Integracji Sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy, nauczyciel języka angielskiego, oligofrenopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W swojej czteroletniej pracy wykorzystuję m.in. elementy integracji sensorycznej, metodę Knillów, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Praca z dziećmi jest moją inspiracją do działania. Miłośniczka podróży, czytania, pasjonatka biegania:)

mgr Marta Kaczmarek

Wychowawca grupy Zielonej

Nauczyciel kontraktowy, oligofernopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukochana Pani maluchów. Specjalistka od prac plastycznych – przedszkolna artystka:) Pracuję z dziećmi już 4 lata. Kontakt z dziećmi daje mi wiele radości i napawa optymizmem, pozwala na innowacyjność oraz własny rozwój. Prywatnie szczęśliwa posiadaczka labradorki, kinomanka, fascynatka polskich gór, kocha jazdę na rolkach, czasem bez wzajemności:)

mgr Karolina Michalak

Wychowawca grupy Żółtej

Nauczyciel kontraktowy, specjalistka od gimnastyki korekcyjnej. Absolwentka wychowania fizycznego i edukacji przedszkolnej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prywatnie – mężatka, właścicielka mądrego goldena retriwera. Miłośniczka psów i dalekich egzotycznych podróży. Najbardziej uśmiechnięta Pani w przedszkolu:)

mgr Krystyna Żubka

Wychowawca grupy Białej

Nauczyciel mianowany, oligofrenopedagog.
Marzycielka i artystyczna dusza. Moją pasją jest praca z dziećmi, która daje mi mnóstwo satysfakcji i nieustannie przynosi nowe doświadczenia. Bardzo ważne jest dla mnie, by dzieci czuły się kochane, bezpieczne i radosne. Prywatnie żona, matka dwóch synów. Ceni sobie czas spędzony z rodziną, uwielbia podróże.

Natalia Jabłońska

Nauczyciel wspierający i współprowadzący grupę przedszkolną.

Nauczyciel kontraktowy, terapeuta behawioralny, surdo i tyflopedagog. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonatka pracy z dziećmi z dysfunkcjami. Nic co napotyka na swojej drodze nie jest dla niej przeszkodą.

Prywatnie – szczęśliwa narzeczona:). Miłośniczka psów i Chorwacji.

mgr Ewa Żyłaniec

Nauczyciel wspierający

Nauczyciel mianowany, oligofrenopedagog,  sychopedagog, terapeutka osób z autyzmem.
Prywatnie żona i matka trzech córek. Pasjonatka podróży i prac w ogrodzie. Wieczna optymistka, czerpie radość z życia każdą chwilą. W pracy z dziećmi kieruje się indywidualnym podejściem. A uśmiech dzieci dodatkowo motywuje ją do pracy.
Kocham ten zawód:)

mgr Magdalena Maliszewska

Nauczyciel wspierający, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej

Nauczyciel kontraktowy. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Uśmiech na twarzach dzieci jest dla mnie nagrodą i motywacją do dalszej pracy. Młoda żona i mama:). Obecnie na urlopie macierzyńskim.

mgr Justyna Łoboda

Nauczyciel wspierający

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Prywatnie – mężatka, matka dwójki synów. Spokojna, opanowana, nikt jeszcze nie widzial jej zdenerwowanej:)

Miłośniczka książek i pieszych wycieczek.

mgr Małgorzata Nowicka

Cień dla dziecka z niepełnosprawnością

Absolwentka zarządzania i marketingu Wyższej Szkoły Bankowości i Zarządzania w Poznaniu. Prywatnie – matka trójki dzieci.

Miłośniczka wszelkich przygód małych i dużych:)

mgr Sara Kaszubowska

Opiekun w żłobku, nauczyciel

Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji a ich uśmiech wynagradza napotkane trudności.

Prywatnie szczęśliwa mężatka, miłośniczka jazdy na rowerze, podróży i gier planszowych.

mgr Dorota Błażejczyk

Opiekun w żłobku

Magister Inżynier Ochrony Środowiska

Prywatnie żona, matka dwojga dzieci. Mistrz cierpliwości i opanowania. Z urodzenia optymistka. Dewiza życiowa: silniejszy jest ten kto się uśmiecha, a nie ten kto się wścieka:)

Weronika Kiełczewska

Opiekun w żłobku, nauczyciel

Pasjonatka zdobywania wiedzy i umiejetności, nie boi sie wyzwań, stworzona do pracy z małymi dziećmi. Życiowe motto: wspieranie i towarzyszenie dziecku w jego rozwoju i doświadczaniu świata w atmosferze radości i ciepła. Prywatnie szczęśliwa narzeczona:)

mgr Dorota Lemke

Naurologopeda, nauczyciel mianowany

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pasjonatka pracy, zwłaszcza z dziećmi z różnymi trudnościami rozwojowymi. Prywatnie- matka dwójki dzieci, miłośniczka historii.

mgr Anna Kosińska

Fizjoterapeuta, oligofrenopedagog

Absolwentka Colegium Medicum w Bydgoszczy. Specjalistka NDT – Bobath, PNF oraz masażu Shantala. Pasjonatka w swojej dziedzinie. Miłośniczka dzieci w każdym wieku. Pracę z najsłabszymi zamienia w zabawę, która jest jednocześnie jej hobby. Prywatnie- mężatka, matka.

mgr Izabela Więch-Kowalska

Oligofrenopedagog, terapeuta behawioralny.

Absolwentka pedagogiki, oligofrenopedagogiki. Od wielu lat zajmuję się terapią dzieci i młodzieży z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi dysfunkcjami. Specjalistka od VB-MAPP, komunikacji alternatywnej, Pecs, Makaton. Prywatnie matka dwójki dzieci. Pasjonatka wspinaczki sportowej.

mgr Marlena Redyk Wyszyńska

Pedagog, surdopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej

W pracy kieruje się słowami J. Korczak “„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Pasjonatka domowego ogródka, współzałożycielka Centrum Si-iS, zakochana w Grecji.

mgr Paulina Gierszewska Pingot

Psycholog

ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w Poznaniu, nauczyciel dyplomowany, pracownik poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Łucja Falowska

Szefowa kuchni 🙂

Specjalista od zdrowych deserów, Geslerowa w Koronie 🙂 trudno za nią nadążyć, zauważy każdy pyłek:), życiowa optymistka. Lubi nowe wyzwania. Dbanie o innych jest jej priorytetem. Uwielbia tworzyć w kuchni i na papierze. Nie lubi nudy:)  

Anna Kotlarek

Pomoc kuchenna

Maniaczka zdrowego żywienia, specjalistka od wypieków. Prywatnie szczęśliwa żona, matka dwóch córek, miłośniczka kwiatów, ogrodu i porządków.

Barbara Andrykowska

Pomoc gospodarcza

Największy perszing w Koronie, mała zwinna, zanim człowiek zdąży pomyśleć Basia juz tam jest. Nie znosi nudy i stagnacji. Ciagle w ruchu, uwielbia słodycze. Zawsze uśmiechnięta, pozytywna. Zwariowana babcia:)

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wyślij do nas zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe!